Nově vzniklý HODNOTA podfond BRODIS INVEST SICAV investičního fondu BRODIS INVEST SICAV a.s., si klade za cíl ochránit majetek kvalifikovaných investorů před inflací. Strategie, jejímž základem je investice do akcií, které mají nižší cenu než je hodnota dané společnosti, a to v ekonomicky nejrozvinutějších zemích světa, je dlouhodobě ověřená a funguje. Dle investičních zkušeností jsou zpravidla dlouhodobě akcie typem aktiv, které přináší nejvyšší výnos. Koupí akcie se akcionář stává částečným vlastníkem společnosti, nikoliv jen dalším řádkem v tabulce.

“Rizikem je pro Fond trvalá ztráta kapitálu, nikoliv krátkodobé kolísání cen kurzů akcií. To ve skutečnosti přináší investiční příležitosti. Fond využívá totiž primárně ocenění akcií, nikoliv časování trhu,” říká Jaroslav Hlavica, zakladatel a člen investičního výboru HODNOTA podfond BRODIS INVEST SICAV. Sám má dvanáct let zkušeností z risk managementu v českém i zahraničním bankovnictví. Prošel prakticky celým procesem od vyhodnocování podnikatelských záměrů přes schvalování úvěrů až po restrukturalizaci a vymáhání.

Fond má unikátní poplatkovou strukturu, kdy investor při dodržení investičního horizontu platí jediný poplatek ze zhodnocení.

Přidanou hodnotou BRODIS INVEST SICAV a.s. je investice do akcií společností s vysokým etickým kreditem. Do akcií firem, jež se žádným způsobem nepodílí na zbrojním průmyslu, průmyslu spojeném s návykovými látkami, vysoko úročených půjčkách, vykořisťování lidí v erotickém průmyslu ani na průmyslu založeném na neúctě k životu od početí do jeho přirozeného konce.

Obhospodařovatel a administrátorem BRODIS INVEST SICAV a.s. je DELTA Investiční společnost, a.s.

Mohlo by vás také zajímat

Potřebujete poradit s investováním?

Volejte +420 702 374 172

Nebo nám napište

Obvykle odpovídáme do 48h.